Zadzwoń do nas +48 730-348-266 lub napisz na biuro@future4.pl
Znajdź nas na Facebook

Piłka nożna

Piłka nożna – bez dwóch zdań – łączy i pasjonuje ludzi na całym świecie. Każde dziecko, nawet to mniej zainteresowane sportem zna nazwisko Lewandowski czy Błaszczykowski. Wiele z tych dzieci marzy, by stać się wielkimi piłkarzami. Jednak rodzice coraz częściej uważają, że na prawdziwą piłkę nożną przyjdzie jeszcze czas, i odkładają moment zapisania dziecka na zajęcia. Pytanie, czy słusznie? Według Future 4 odpowiednio dobrana grupa wiekowa oraz sposób prowadzenia zajęć w formie gier i zabaw (od 20 do 60 minut w zależności od wieku wychowanka) sprawią, że Twoje dziecko nie będzie w piłkę „grać”, a piłką się „bawić”. Czy ma to sens? Otóż, piłka nożna ma niezliczenie wiele zalet. Nie przez przypadek jest najpopularniejszym sportem na naszej planecie. Pozwól, że przedstawimy Ci kilka z nich.

Najczęściej wymienianym pozytywem piłki nożnej jest zespołowość, która uczy zależności i współpracy z rówieśnikami. Dzieci pracują nad charakterem ucząc się wspólnego przegrywania i zwyciężania. Już po krótkim okresie rozumieją, że tylko wspólny wysiłek jest drogą do zdobycia gola, co bardzo rozwija cechy przystosowania się do środowiska i umiejętności pracy w grupie.

Piłka nożna łączy pokolenia. Ta dyscyplina sportu jest – przynajmniej w początkowym etapie nauki – stosunkowo prosta technicznie. Czy nie sprawi Ci radości, gdy zobaczysz, że Twoje dziecko na podwórku potrafi celnie do Ciebie kopnąć? A gdy strzeli bramkę wujkowi lub dziadkowi? Nieważne, czy pojedziesz na wakacje na drugi koniec Polski, czy Europy – Twoje dziecko zawsze i w każdych warunkach będzie mogło dołączyć do gry.

Innymi, równie bezdyskusyjnymi zaletami są poprawa zdrowia, koordynacji wzrokowo – ruchowej i podstawowych cech motorycznych, jak wytrzymałość i szybkość. Zaufaj, że zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów z Future 4 przysłużą się Twojemu dziecku!

Zapisz swoje dziecko na zajęcia piłki nożnej z Future4. Profesjonalny sprzęt dostarczany do przedszkola/szkoły na zajęcia gwarantuje świetną zabawę i odpowiednie przygotowanie do dalszej kariery piłkarskiej. 
Instruktorzy z doświadczeniem zaciekawią i zmotywują każdego do zapoznania się z tą dziedziną sportu.
Nowoczesne metody treningowe połączone z turniejową rywalizacją nauczą w efektywny sposób zasad Fari Play. Nabór trwa cały czas!

Poniedziałek

  Wtorek

   Środa

    Czwartek

     Piątek