Zadzwoń do nas +48 730-348-266 lub napisz na biuro@future4.pl
Znajdź nas na Facebook

Kadra

WYKSZTAŁCENIE

Kadra obsługująca zajęcia Future 4 znajdujące się w ofercie to profesjonaliści w każdym calu: instruktorzy sportu, animatorzy, trenerzy dyscyplin: piłki nożnej, tańca, koszykówki i innych… Z taką ekipą każdy będzie dobrze się bawił i rozwijał swoje pasje. To osoby, którym ponad wszystko zależy na dobrej oraz przyjaznej atmosferze, sprzyjającej i motywującej dzieci oraz młodzież do podejmowania różnych rodzajów aktywności. W teamie Future4 swoje miejsce znaleźli wysoko wykwalifikowani instruktorzy sportowi, pedagodzy, animatorzy, trenerzy tańca, gimnastyki i innych dyscyplin.

STABILNOŚĆ

Dzięki zespołowi ludzi zapewniamy stabilność prowadzenia zajęć bez przekładania na inny dzień lub odwoływania lekcji. Jest to plus zarówno dla dzieci uczęszczających do nas na zajęcia sportowe jak i dla placówek, w których zajęcia są prowadzone. Kompleksowe i w pełni profesjonalne przygotowanie członków zespołu Future4 do prowadzenia szerokiej gamy zajęć, sprawia, że firma cieszy się coraz większym zainteresowaniem oraz uznaniem rodziców, a na zajęciach pojawia się coraz więcej dzieci.

Rozwój

Cały czas doskonalimy i podnosimy swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach, wykładach oraz innych formach doskonalenia zawodowego. Posiadamy system szkolenia wewnętrznego dzięki czemu każdy z pracowników wie jakimi zasadami się kierować. Uczymy przez zabawę i bawimy się nauką. Spektrum organizowanych przez team Future4 inicjatyw jest ogromne: od wycieczek i obozów, przez zajęcia plastyczne, taneczne, muzyczne, po całościową obsługę urodzin czy podobnych, rodzinnych imprez okolicznościowych. Staramy się, aby wszystkie te wydarzenia niosły same pozytywne emocje i doświadczenia, zarówno dla najmłodszych, jak i rodziców.

Team Leader

Wesołe zarządzanie zasobami ludzkimi

Dyplomowany nauczyciel tańca, gimnastyki korekcyjnej, narciarstwa zjazdowego, specjalista ds. korekcji wad postawy. Choreograf i autor układów tanecznych dla dzieci oraz pierwszego tańca dla narzeczonych.

Z tańcem w różnych odmianach związany jest od dziecka. Stawia na profesjonalizm i ciągłe doskonalenie. Podczas tanecznej kariery zdobył kilkadziesiąt trofeów na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach. Szkolił się u takich trenerów jak: Michał Malitowski, Iwona Pavlovic, Matey Krycer, Frankie Martinez i wielu innych.

Związany ze sportem w 100% od zawsze. 

Grał w profesjonalnym klubie w siatkówkę zdobywając min: mistrzowstwo województwa, mistrzostwo polski południowej i wiele innych. Uczestnik wielu kursów i konferencji sportowym poświęconym zdrowiu oraz rozwojowi dzieci. Posiada wiele uprawnień potwierdzających jego kwalifikacje np:

-instruktor siatkówki

-instruktor pierwszej pomocy

-instruktor piłki nożnej

-instruktor narciarstwa zjazdowego 

-instruktor ds korekcji wad postawy

-instruktor tańca ( PTT, FTS)

Kasia Leśniak to teamleader, koordynator zespołu, specjalista ds. HR marketingu i promocji. Jest instruktorem tańca, choreografem, trenerką fitness i socjologiem. Zdobyła wicemistrzostwo Polski w salsie, liczne wyróżnienia i nagrody w kraju i za granicą. Może poszczycić się 18-letnim zróżnicowanym doświadczeniem tanecznym (balet, jazz,latino, salsa,hip hop) , które daje jej wyjątkowe możliwości wyrażania emocji poprzez ruch. Swoje doświadczenie zbierała na arenie polskiej i międzynarodowej u boku takich gwiazd jak m.in. Juan Matos, Karen Flores czy Frankie Martinez. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, uświetniając swoją obecnością m.in. Warsaw Salsa Festival, Interrun, koncerty gwiazd Polskiej muzyki a także liczne gale i bankiety. Uwielbia sport i zaraża tą pasją innych, gromadząc coraz szersze rzesze osób zainteresowanych jej działalnością propagującą zdrowy styl życia. Wiecznie uśmiechnięta i pełna optymizmu – zapraszamy na zajęcia!

Fundamenty firmy

Najlepsi prowadzący nasze zajęcia

Bartek

Instruktor sportu, trener piłki nożnej i gimnastyki

Gosia

Instruktor tańca, dance master, instruktor gimnastyki artystycznej i baletu

Maciek

Instruktor sportu, nauczyciel WF, trener piłki nożnej

Krzysztof

Instruktor gimnastyki korekcyjnej, trener piłki nożnej i sportu